Muskularna oraz wysportowana sylwetka to priorytetowy cel oraz najskrytsze marzenie wielu mężczyzn. Aby móc to osiągnąć potrzebny jest odpowiedni trening oraz zbilansowana dieta.

przyrost mięśni w miesiąc – masa mięśniowa w miesiąc

Każdy kto chce się cieszyć z pięknej oraz wysportowanej sylwetki musi w to włożyć niemały wysiłek. Przed podjęciem działań, aby się szybko nie zniechęcić trzeba mieć na uwadze fakt, że przyrost mięśni w miesiąc nie jest możliwy. Trzeba mieć pełna świadomość tego, że regularnie ćwicząc oraz prawidłowo się odżywiając masa mięśniowa w miesiąc prawidłowo powinna wzrosnąć od 0, 5 do 1kilograma. W tym celu należy dostarczać do naszego organizmu dziennie około 1, 8-2 g białka na kilogram masy ciała. W tym celu najlepiej jest spożywać białe mięso, białko z jaj, ryby oraz nabiał pod każdą postacią.

mięśnie w miesiąc

Najszybszy przyrost masy mięśniowej następuje zawsze na początku okresu treningowego, a później tempo znacznie spada. Co prawda mięśnie w miesiąc nie wzrastają do wymarzonej wagi, niemniej przy racjonalnym podejściu do sprawy z pewnością po dłuższym czasie można uzyskać zadziwiające oraz w pełni satysfakcjonujące efekty. Niemniej wymaga to ogromnego nakładu pracy oraz konsekwencji w działaniu.