Zaręczyć się można niemal wszędzie. Jedni wolą miejsca publiczne, nawet z angażowaniem osób trzecich, inni wolą przeżyć ten ważny życiowy moment tylko we dwoje. Można jednak na całym świecie znaleźć niejedno miejsce na zaręczyny, które bywają wybierane znacznie częściej niż inne. Dziś opowiemy o kilku z nich.

W greckim klimacie

To niesamowity kraj, który warto odwiedzić nie tylko ze względów turystycznych. Między innymi piękna wyspa Santorini jest często wybierana jako idealna lokalizacja na zadanie tego jednego pytania wybrance. Trudno się dziwić – wyróżniają ją zapierające dech w piersiach widoki, charakterystyczne białe domy z błękitnymi dachami i przyroda.

Wieża Eiffla

Nie da się ukryć, to jedno z najczęściej odwiedzanych przez zakochanych miejsc. A sam Paryż nie bez powodu jest nazywany miastem miłości. Pozwolicie się porwać nastrojowi metropolii pełnej sztuki i historii?

Orientalna przyroda – Bali

Świat staje się coraz mniejszy, a my coraz częściej podróżujemy. Dlatego też można pomyśleć o oświadczynach na rajskich plażach Bali. Intensywne kolory, przyroda i błogość wypoczynku w tak bajkowym miejscu na pewno stworzą idealne warunki ku temu.