Wyjątkowe miejsce dla stomatologów

Szukasz miejsca, w którym zaopatrzysz swój gabinet stomatologiczny w najwyższej jakości akcesoria i materiały w rozsądnych i konkurencyjnych cenach? Mamy dla Ciebie coś wyjątkowego, co spełni Twoje potrzeby i oczekiwania! TerraDent to hurtownia i sklep stomatologiczny, który już od ponad 20 lat importuje do Polski (i to na wyłączność!) produkty najlepszych marek medycznych i dentystycznych.

Sklep TerraDent to gwarancja na to, że Twój gabinet będzie zaopatrzony w wyposażenie, akcesoria i materiały renomowanych marek, dzięki czemu Twój pacjent będzie zawsze zadowolony z wizyty u Ciebie, a Twoja praca stanie się sprawniejsza i prostsza do wykonania. Warto zaopatrzyć gabinet w nowoczesne produkty wysokiej jakości. Sprawdź koniecznie naszą ofertę.

Produkty dostępne w sklepie stomatologicznym TerraDent

W TerraDent możesz zaopatrzyć się w produkty takich marek jak DR IHDE DENTAL GmbH, słynącej między innymi z systemu implantologicznego Allfit oraz innych, wysokojakościowych wyrobów medycznych dla techników i stomatologów. Nasz sklep online proponuje także rękawice medyczne oraz środki do dezynfekcji firmy Meditrade, medyczne obuwie naturalne firmy Woody, czy poduszki Vacuform i materace medyczne próżniowe firmy Schmidt.

W sklepie stomatologicznym TerraDent dostępne są również mikro-piaskarki abrazyjne, strzykawki ciśnieniowe, karpule z aspiracją – wszystko marki Ronvig, a także chemię profesjonalną firmy Lakma oraz inne produkty renomowanych marek, służące do dezynfekcji, sterylizacji i higieny.

Dezynfekcja, testy na koronawirusa – czyli “must-have” w czasach pandemii

W ofercie sklepu TerraDent znajdziesz także produkty specjalistyczne do salonów kosmetycznych i fryzjerskich, fizjodyspensery, kompresy, klisze RTG, laki i lakiery, masy wyciskowe, obuwie medyczne, oczyszczacze powietrza, a nawet testy na koronawirusa. W dobie pandemii tego typu produkty są niezwykle istotne, nie tylko w gabinetach, ale także w życiu prywatnym i w domu.